Program Fajny pies, ale bezdomny - w mediach

Fajny Pies, ale Bezdomny w Radio Eska
2011.11.24Od dziś rusza akcja promowania adopcji psów ze schroniska w Celestynowie. DogMasters, jako szkoła prowadząca szkolenie psów w tej placówce wzięła czynny udział w tym przedsięwzięciu nagrywając materiały dla Radia. Trenerka prowadząca zajęcia w schronisku w Celestynowie – Ewelina Eggert – nagrała krótkie „wejścia” na temat potrzeb schroniska w Celestynowie, związanych z przygotowaniami do zimy oraz informacjami na temat adopcji zwierząt. Tematem przewodnim wszystkich wystąpień jest program Fajny Pies, ale Bezdomny. Przez najbliższy tydzień nie tylko na naszej stronie, ale także w radiu Eska i Wawa, zachęcamy ludzi do zaopiekowania się bezdomnymi psami. Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest grupa wolontariuszy skupiona wokół portalu adoptuj.waw.pl.

W schronisku w Celestynowie na dom czeka kilkaset psów, w tym około 20 takich, które wzięły udział w szkoleniu. Szczególnie polecamy adopcję absolwentów naszego programu. Są to psy, które potrafią wykonać podstawowe polecenia (siad, waruj, do mnie), ładnie chodzą na smyczy, chętnie zwracają uwagę na człowieka. Wybierając psa z naszego programu przyszli właściciele mogą poznać swojego pupila czytając jego historię na naszej stronie.

Wciąż potrzebne są ręce do pomocy w schronisku w Celestynowie. Zapraszamy do udziału w wolontariacie – w sobotnie poranki odbywają się spacery z podopiecznymi schroniska, w niedziele od 10:30 do 12:30 – szkolenie psów w programie Fajny Pies, ale Bezdomny.


Schroniska, w których prowadzony jest program Fajny Pies, ale Bezdomny:
Boguszyce :: Celestynów :: Katowice :: Swarzędz :: Środa Wielkopolska

FajnyPies.eu


Boguszyce


Celestynów


Katowice


Paluch


Swarzędz


Środa Wlkp.


Program
Fajny Pies, ale Bezdomny
prowadzą trenerzy
DogMasters Team